Спеціалізацією компанії «РЕАЛ-СЕРВІС» є виробництво і реалізація холодильного обладнання. Наші клієнти отримують комплексні рішення у роботі систем промислового холодопостачання. Це включає такі складові як: монтаж, проектування, пуско – накладку, гарантійне і пост гарантійне обслуговування. Довірте всю непросту роботу по вибору і монтажу холодильного обладнання нашим фахівцям:
Професіонали компанії Реал-сервіс

Обслуговування та ремонт

Ми допоможемо підібрати холодильне устаткування у відповідності з вимогами вашого виробничого або торгового об’єкта. Після детального ознайомлення з проектом визначимо потребу в холодильному устаткуванні. Наш сервісний відділ обладнано усіма необхідними технологіями для проведення якісного огляду та ремонту, а наші фахівці завжди нададуть Вам якісну консультацію і допоможуть знайти рішення найскладніших задач.

Монтаж холодильного обладнання “під ключ”

Ми поможемо запропонувати своїм клієнтам монтаж холодильного устаткування “під ключ”. Це передбачає проектування холодильного обладнання згідно з Вашим технічним завданням. Нами проводиться монтаж холодильних установок будь-якої складності, навіть нестандартних. Ми прагнемо зробити свою роботу максимально швидко та якісно. Для досягнення наших цілей ми використовуємо тільки сучасну й надійну техніку.

Будівництво холодильних камер

Компанія «Реал – сервіс» займається будівництвом якісних холодильних камер, які слугують для заморозки, охолодження та зберігання продуктів. Виходячи з встановленого технічного завдання, наші фахівці проведуть розрахунок теплового балансу камери і здійснять підбір будівельних матеріалів. Також буде проведений розрахунок холодильної потужності для подальшого підбору холодильного обладнання.

Продаж комплектучих

Ми можемо запропонувати своїм клієнтам широкий вибір комплектуючих, а наші фахівці нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть з вибором деталей

Торгово-технологічне та холодильне обладнання

Торгово-технологічне та холодильне обладнання необхідне для продовольчих магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів, підприємств харчової промисловості та оптових баз, які займаються збереженням та реалізацією харчових продуктів. У нас Ви знайдете: конденсатори, компресори, агрегати й централі, випаровувачі, промислові системи кондиціонування та комплектуючі.

Системи охолодження рідин

Компанія «Реал – сервіс» спеціалізується на обладнанні провідних європейських виробників: Embraco Aspera, Guntner, ALCO Controls, Bristol Compressors,  Alfa Laval, ECO, Heat Craft (Luvata), Ruud, Danfoss, Tecumseh та інші бренди.

Зробивши замовлення Ви отримаєте комплексне рішення для вашого бізнесу.

Для того щоб розпочати співпрацю зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, та дізнайтесь про переваги для наших клієнтів.